Cart
Shopping cart

Poznaj ambasadorów marki

Życie w równowadze daje nieograniczone możliwości. Świadczy o tym fakt, że każdy z ambasadorów z dumą reprezentuje naszą markę. Oto ich osobiste historie sukcesu.

Riikka Lehtonen – siatkarka halowa i plażowa z Finlandii

Riikka Lehtonen, fińska gwiazda siatkówki plażowej, to przykład niezrównanej wytrwałości

Riikka Lehtonen, okrzyknięta najbardziej utytułowaną siatkarką w Finlandii, prezentowała swój talent w wielu zawodowych klubach w Europie. Zanim osiągnęła szczyt, grała zawodowo w siatkówkę plażową 14 lat.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Riikki

Morten Aamodt – zawodowy strongman i drugi naturalnie najsilniejszy człowiek świata

Morten Aamodt, drugi naturalnie najsilniejszy człowiek na świecie, „odczuwa różnicę” dzięki Zinzino

Siłacze mają wyjątkowe cechy. W przeciwieństwie do kulturystyki, której istotą jest estetyka i prezentacja błyszczących od oliwy mięśni, strongmani i naturalnie najsilniejsi ludzie na świecie rywalizują na siłę fizyczną, a nie na wygląd.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Mortena

Krista Uzare – zawodniczka w wyścigach skuterów wodnych i mistrzyni świata z 2018 r.

Krista Uzare, mistrzyni świata w jeździe na skuterze wodnym

Zdobycie tytułu mistrza świata w jeździe na skuterze wodnym to bez wątpienia jedna z najlepszych rzeczy, które można robić zawodowo. Krista Uzare z Łotwy zaczęła ścigać się na wodzie za namową swojego taty, mistrza narciarstwa. Od 2010 r. Krista miała już okazję rywalizować na wodach oceanów na całym świecie. Choć ma dopiero 25 lat, jej sukces to dowód na ogromną skuteczność aktywnego i pozytywnego podejścia.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Kristy

Clas Björling – triatlonista, osobisty trener i wykładowca

Dla Clasa Björlinga, zawodowego triatlonisty i kolarza, żadna góra nie jest zbyt wysoka

Niektórzy sportowcy nie mogą zdecydować się na jedną dyscyplinę. Na przykład Clas Björling to miłośnik kolarstwa, pływania i biegania. Od 30-kilometrowego wyścigu cross-country przez 90-kilometrową trasę narciarską i pływanie na dystansie 3 km aż po jazdę rowerem przez 300 km. To właśnie inspiruje Clasa, zawodowego triatlonistę i kolarza.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Clasa

Sara Hector – narciarka alpejska oraz zwyciężczyni pięciu mistrzostw świata i dwóch igrzysk olimpijskich

Sara Hector ratuje karierę dzięki Zinzino

Sara Hector to jedna z 10 najlepszych narciarek alpejskich na świecie, ale jej kariera prawie została przedwcześnie przerwana. W wieku 27 lat miała na koncie pasmo wybitnych osiągnięć, w tym pięć złotych medali na mistrzostwach świata i dwa zwycięstwa z rzędu na igrzyskach olimpijskich.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Sary

Nawiąż kontakt z Ambasadorami marki na blogu Zinzino