Cart
Shopping cart

Poznaj ambasadorów marki

Życie w równowadze daje nieograniczone możliwości. Świadczy o tym fakt, że każdy z ambasadorów z dumą reprezentuje naszą markę. Oto ich osobiste historie sukcesu.

Windsurfer Sebastian Kornum has his sights set on the 2024 Olympics.

Windsurfer w drodze po udział w olimpiadzie, fala po fali (i dawka BalanceShot po dawce).

Choć sporty wodne nie znajdują się wśród tych najpopularniejszych w krajach nordyckich, jak Dania, w przypadku Sebastiana Kornuma windsurfing dosłownie porwał go jak wiatr. Połączenie surfowania, żeglarstwa, nart wodnych, snowboardingu i niesamowitej scenerii daje windsurfing.
Sebastian, który na wodzie czuje się jak w domu, ustawił żagle ku igrzyskom olimpijskim – wytacza drogę nowemu odłamowi w sporcie: wing foilingowi. Wysokie loty to naprawdę trafna nazwa.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Sebastian

Mariell zdobyła złoty medal na mistrzostwach świata w kick-boxingu.

Kickbokserka Mariell Gaassand Straum stawia czoła stereotypom płciowym

Kto powiedział, że kickboxing jest „dla mężczyzn”? Na pewno nie Mariell Gaassand Straum, 23-letnia kickbokserka pełnokontaktowa z Norwegii. Troje rodzeństwa – Mariell oraz jej bracia Patrick i Raymond (obaj zawodowcy) – stale biją kolejne rekordy. Choć pełnokontaktowy kickboxing jest forsownym sportem, wymaga głębokiego skupienia i płynności ruchów. Produkty Zinzino stały się jednym z największych atutów Mariell na ringu.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Mariell

Ingvild Brattekleiv osiągnęła wiele sukcesów podczas mistrzostw w Szwecji i Norwegii

Nowy stosunek Omega-6:3 to jedno z największych zwycięstw Ingvild Brattekleiv

Ingvild Brattekleiv zajęła 47. miejsce w mistrzostwach Norwegii kobiet w kolarstwie szosowym w 2020 r. Ta 29-letnia wielbicielka przygód jest jedną z tych szczególnych osób, które najlepiej czują się, spędzając czas na powietrzu. Nie można jednak przyporządkować jej wyłącznie do jednej kategorii. Jest też trenerką personalną, naukowcem sportowym, narciarką i orędowniczką marki Zinzino.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Ingvild

Emil Krafth – zawodowy piłkarz ze Szwecji (obecnie w drużynie Newcastle United)

Emil Krafth znalazł klucz do sukcesu na boisku i w życiu

Szwedzki piłkarz, obecnie grający w Newcastle United, przez całe swoje życie poświęca się sportowi i dobrze wie, że trzeba to po prostu zaakceptować. Tak przynajmniej Emil Krafth myślał, zanim zaczął przyjmować spersonalizowane suplementy diety.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Emila

Riikka Lehtonen – siatkarka halowa i plażowa z Finlandii

Riikka Lehtonen, fińska gwiazda siatkówki plażowej, to przykład niezrównanej wytrwałości

Riikka Lehtonen, okrzyknięta najbardziej utytułowaną siatkarką w Finlandii, prezentowała swój talent w wielu zawodowych klubach w Europie. Zanim osiągnęła szczyt, grała zawodowo w siatkówkę plażową 14 lat.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Riikki

Carel Greeff – rugbysta z RPA (obecnie w drużynie Rovigo Delta)

Zmiana nastawienia stała się życiową szansą dla zawodnika rugby Carela Greeffa.

W wieku 23 lat zdecydował się porzucić grę w rugby i poszukać innej życiowej drogi. Rok później skontaktował się z nim dawny trener i wkrótce Carel Greeff został wciągnięty w świat profesjonalnej gry w rugby. Dziś ten Południowoafrykańczyk zarabia na życie, uprawiając sport, który okazał się jego przeznaczeniem. Sądząc po dotychczasowych osiągnięciach, powinien być zadowolony ze swojej życiowej decyzji.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Carela

Ras Sarunas Rasalas – skater zjazdowy z Litwy

Wzmacnianie ciała i umysłu pomogło Rasowi Sarunasowi Rasalasowi w dalszym rozwoju kariery w jeździe na deskorolce zjazdowej

Ras Sarunas Rasalas to legendarny zawodowy skater zjazdowy, a także człowiek, który podchodzi do życia z prawdziwą pasją i stanowi inspirację dla innych. „Najbardziej nieszczęśliwi są ci, którzy nie mają odwagi, by marzyć”. To filozofia szybkiego życia, która przydaje się także poza jego dyscypliną sportu.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Rasa

Lukas Osladil, zawodowy kulturysta IFBB z Czech

Lukas Osladil, kulturysta wagi ciężkiej, realizuje swoje cele w idealnej równowadze

Po zdobyciu czwartego miejsca w swoich pierwszych mistrzostwach w 1996 r. Lukas Osladil, Ambasador marki Zinzino, umocnił swoją pozycję jako jeden z najlepszych kulturystów na świecie. W każdym kolejnym roku Lukas zdobywał nową nagrodę, torując sobie drogę do ścisłej czołówki światowej. Złote medale wywalczył między innymi podczas zawodów Arnold Classic Brazil, Vancouver and Toronto Pro oraz IFBB Europa Phoenix Pro.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Lukasa

Des'ree Barnes – mistrzyni świata w wyścigach BMX i sztangistka z Australii

Des’ree Barnes, nastoletnia mistrzyni świata w wyścigach BMX i sztangistka

Des’ree Barnes przekracza wszystkie stereotypy. Gdy miała zaledwie 6 lat, zdobyła swój pierwszy światowy tytuł w klasie Challenge podczas zawodów UCI BMX World Championship. Od tego czasu Desi Racer (to jej pseudonim) wygrała cztery mistrzostwa świata.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Des'ree

Edgaras Matakas – pływak i paraolimpijczyk z Litwy

Niewidomy pływak Edgaras Matakas zdobywa złoto dzięki świetnej orientacji w wodzie i w życiu

Edgaras Matakas z Kowna na Litwie w wieku 17 lat został pierwszym niewidomym reprezentantem tego kraju w pływaniu na igrzyskach paraolimpijskich. Było to zaledwie 2 lata po tym, jak całkowicie stracił wzrok. Gdy oczy odmówiły mu posłuszeństwa, znalazł ukojenie w pływaniu. Dyscyplina ta całkowicie go pochłonęła i wkrótce zdobył złoto podczas mistrzostw świata w pływaniu osób z niepełnosprawnością.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Edgarasa

Morten Aamodt – zawodowy strongman i drugi naturalnie najsilniejszy człowiek świata

Morten Aamodt, drugi naturalnie najsilniejszy człowiek na świecie, „odczuwa różnicę” dzięki Zinzino

Siłacze mają wyjątkowe cechy. W przeciwieństwie do kulturystyki, której istotą jest estetyka i prezentacja błyszczących od oliwy mięśni, strongmani i naturalnie najsilniejsi ludzie na świecie rywalizują na siłę fizyczną, a nie na wygląd.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Mortena

Krista Uzare – zawodniczka w wyścigach skuterów wodnych i mistrzyni świata z 2018 r.

Krista Uzare, mistrzyni świata w jeździe na skuterze wodnym

Zdobycie tytułu mistrza świata w jeździe na skuterze wodnym to bez wątpienia jedna z najlepszych rzeczy, które można robić zawodowo. Krista Uzare z Łotwy zaczęła ścigać się na wodzie za namową swojego taty, mistrza narciarstwa. Od 2010 r. Krista miała już okazję rywalizować na wodach oceanów na całym świecie. Choć ma dopiero 25 lat, jej sukces to dowód na ogromną skuteczność aktywnego i pozytywnego podejścia.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Kristy

Clas Björling – triatlonista, osobisty trener i wykładowca

Dla Clasa Björlinga, zawodowego triatlonisty i kolarza, żadna góra nie jest zbyt wysoka

Niektórzy sportowcy nie mogą zdecydować się na jedną dyscyplinę. Na przykład Clas Björling to miłośnik kolarstwa, pływania i biegania. Od 30-kilometrowego wyścigu cross-country przez 90-kilometrową trasę narciarską i pływanie na dystansie 3 km aż po jazdę rowerem przez 300 km. To właśnie inspiruje Clasa, zawodowego triatlonistę i kolarza.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Clasa

Gunn-Rita Dahle Flesjå – zdobywczyni złota podczas Igrzysk Olimpijskich 2004 i 10-krotna mistrzyni świata

Gunn-Rita Dahle Flesjå, zdobywczyni 19 złotych medali w kolarstwie górskim

Gunn-Rita Dahle Flesjå osiągnęła szczyt marzeń zawodowego sportowca: złoty medal na igrzyskach olimpijskich. Na rowerze jeździ od 6. roku życia, a w wieku 22 lat zajęła się kolarstwem górskim. Dla Gunn-Rity kariera to nie tylko miłość do sportu, ale także kontakt z górami, które dają jej energię życiową.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Gunn-Rity

Rain Brandt – zawodowy bokser tajski K1

Rain Brandt, bokser tajski odnoszący sukcesy dzięki optymizmowi (i produktom Zinzino)

Ciało profesjonalnego boksera musi znosić naprawdę wiele. Jednak dla urodzonego optymisty – profesjonalnego boksera tajskiego Raina Brandta – najlepszym sposobem na unikanie urazów jest prawidłowe odżywianie i wspomaganie organizmu poprzez przyjmowanie właściwych suplementów diety.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Raina

Sara Hector – narciarka alpejska oraz zwyciężczyni pięciu mistrzostw świata i dwóch igrzysk olimpijskich

Sara Hector ratuje karierę dzięki Zinzino

Sara Hector to jedna z 10 najlepszych narciarek alpejskich na świecie, ale jej kariera prawie została przedwcześnie przerwana. W wieku 27 lat miała na koncie pasmo wybitnych osiągnięć, w tym pięć złotych medali na mistrzostwach świata i dwa zwycięstwa z rzędu na igrzyskach olimpijskich.

PRZECZYTAJ

Ulubione produkty Sary

Jernej Simončič, professional sim racer from Slovenia.

How to make the A-list of E-sport race car driving by Jernej Simončič

While the rest of the world was slowing down, Slovenian e-sportsman Jernej Simončič did the opposite, speeding into #1 Formula Sim Racing World Champion position. His long track record of driving feats embodies a new kind of athlete, especially in the “everything is remote” era. Although Jernej isn’t physically bumping against other cars, racing around a circuit, he needs the same amount of mental stamina and agility that accelerates his mind into balance.

READ THE STORY

Jernej's favorite products

Nawiąż kontakt z Ambasadorami marki na blogu Zinzino