Cart
Shopping cart

Spoznajte nášho ambasádora značky

Život v rovnováhe odblokuje nekonečný potenciál. Každý z úspešných predstaviteľov, ktorí na rukáve nosia našu značku, sú skutočným svedectvom. Toto sú ich príbehy.

Windsurfer Sebastian Kornum has his sights set on the 2024 Olympics.

Surfista, ktorý vlna za vlnou (aj s BalanceShot) smeruje na olympiádu

Aj keď vodné športy nie sú v severských krajinách, ako napríklad v Dánsku, najpopulárnejšie, Sebastianovi Kornumovi surfing doslova učaroval. Skombinujte surfovanie, plachtenie, vodné lyžovanie, snoubordovanie a nádhernú scenériu a dostanete surfovanie.
Sebastian je na vode ako doma a jeho cieľom sú olympijské hry – zapisuje svoje meno pod nový druh športu: windfoiling. Ide o lietanie v skutočných výškach.

PREČÍTAJTE SI JEHO PRÍBEH

Sebastianineine obľúbené výrobky

Mariell vyhrala zlato na svetovom pohári v kickboxe.

Kickboxerka Mariell Gaassand Straum mieri svoje päste proti stereotypom

Kto hovorí, že kickbox je len pre mužov? Určite to neplatí pre Mariell Gaassand Straumovú, 23-ročnú nórsku kickboxerku v plno-kontaktnej disciplíne. Mariell spolu so svojimi bratmi Patrickom a Raymondom (obaja sú profesionáli) tvorí trio, ktoré láme rekordy. Aj keď je plno-kontaktný kickbox záťažový šport, vyžaduje si aj hlboké sústredenie a nepretržitú akciu. Pre Mariell sa značka Zinzino stala jednou z najväčších výhod v ringu.

PREČÍTAJTE SI JEHO PRÍBEH

Marielline obľúbené výrobky

Ingvild Brattekleiv získala mnoho uznaní na švédskych a nórskych majstrovstvách

Nový pomer omega 6:3 mastných kyselín Ingvild Brattekleivovej je jednou z jej najväčších výhier

Ingvild Brattekleiv sa umiestnila na 47. mieste v ženských cestných pretekoch na Nórskych národných majstrovstvách v roku 2020. Táto 29-ročná dobrodružná žena je jednou z tých výnimočných duší, ktoré sú predurčené k veľkým výkonom. Nemožno ju však zaškatuľkovať len do jednej kategórie. Venuje sa okrem iného aj trénerstvu, je športovou vedkyňou, lyžiarkou a zástupkyňou spoločnosti Zinzino.

PREČÍTAJTE SI JEHO PRÍBEH

Obľúbené výrobky Ingvild

Švédsky profesionálny futbalista Emil Kraft, ktorý v súčasnosti hrá za Newcastle United

Emil Krafth našiel kľúč k tomu, ako byť úspešný na ihrisku aj mimo neho

Švédsky profesionálny futbalista, ktorý momentálne hrá ako pravý obranca za Newcastle United, celý svoj život obetuje športu a vie, že je to nepríjemný fakt, s ktorým sa jednoducho musí naučiť žiť. Toto si Emil Krafth myslel prinajmenšom dovtedy, kým nezačal užívať prispôsobené výživové doplnky.

PREČÍTAJTE SI JEHO PRÍBEH

Emilove obľúbené výrobky

Fínska volejbalistka a plážová volejbalistka Riikka Lehtonen

Fínska hviezda plážového volejbalu Riikka Lehtonen je príkladom toho, že sa nikdy netreba vzdávať

Riikka Lehtonen je uznávaná ako najúspešnejšia volejbalistka Fínska. Svoj talent ukázala v rôznych profesionálnych kluboch v Európe. Profesionálne hrala už 14 rokov, keď napokon dosiahla svoj kariérny vrchol v plážovom volejbale.

PREČÍTAJTE SI JEHO PRÍBEH

Rikkine obľúbené výrobky

Juhoafrický hráč ragby Carel Greef, ktorý v súčasnosti hrá za tím Rovigo Delta

Táto zmena sa pre hráča ragby Carela Greeffa ukázala ako životná príležitosť.

Vo veku 23 rokov sa rozhodol ukončiť kariéru v ragby a vydať sa v živote iným smerom. O rok neskôr sa mu ozval starý tréner a Carel Greeff bol čoskoro draftovaný do profesionálneho ragby. Dnes sa tento Juhoafričan živí športom, ktorého by sa už nikdy nevzdal. Na základe jeho doterajších úspechov by mal byť veľmi rád svojmu rozhodnutiu, ktoré mu zmenilo život.

PREČÍTAJTE SI JEHO PRÍBEH

Carelove obľúbené výrobky

Downhill skateboardista z Litvy Ras Sarunas Rasalas

Ras Sarunas Rasalas podporuje svoju kariéru v downhill skatingu posilnením tela a mysle

Okrem legendárnej reputácie ako downhill skateboardista je Ras Sarunas Rasalas aj inšpiratívnym príkladom vďaka svojmu vášnivému pohľadu na svet. „Najnešťastnejší človek je ten, kto nemá odvahu snívať.“ Je to filozofia rýchleho žitia, ktorá je potrebná nielen pri downhill skatingu.’

PREČÍTAJTE SI JEHO PRÍBEH

Rasove obľúbené výrobky

Profesionálny kulturista IFBB z Českej republiky Lukáš Osladil

Kulturista Lukáš Osladil vytlačil svoj úspech až na vrchol v dokonalej rovnováhe

Ambasádor značky Zinzino Lukáš Osladil na svojej prvej súťaži v roku 1996 obsadil štvrté miesto a potom utužil svoju pozíciu ako jeden z najlepších kulturistov na svete. Každý rok znamená nové ocenenie na Lukášovej ceste k vrcholovej pozícii. Okrem iného získal medaily za prvé miesta: Arnold Classic Brazil, Vancouver a Toronto Pro ako aj IFBB Europa Phoenix Pro.

PREČÍTAJTE SI JEHO PRÍBEH

Obľúbené výrobky Lukáša Osladila

Svetová šampiónka v BMX a vzpieračka z Austrálie Des'ree Barnes

Des’ree Barnes, svetová šampiónka v BMX, vzpieračka a ešte stále tínedžerka

Des’ree Barnes sa vymyká všetkým normám. Keď mala ešte len šesť rokov, vyhrala svoj prvý titul Challenge Class World Title na majstrovstvách UCI BMX World Championship. Odvtedy Desi Racer (to je jej prezývka) vyhrala štyri svetové tituly.

PREČÍTAJTE SI JEHO PRÍBEH

Obľúbené výrobky Des'ree

Litovský paralympijský plavec Edgaras Matakas

Slepý plavec Edgaras Matakas získal zlato vďaka samostatnej orientácii, dosiahol zlato v bazéne aj v živote

Vo veku 17 rokov sa Edgaras Matakas z Kaunasu v Litve stal prvým slepým paralympijským plavcom v krajine. Len dva roky po tom, ako úplne stratil zrak. Keď ho už oči nedokázali ďalej viesť, našiel svoje potešenie v bazéne. Edgaras má pri plávaní pocit, bez ktorého si nedokáže predstaviť svoj život. To mu pomohlo na ceste za zlatom, ktoré získal vo voľnom štýle na majstrovstvách sveta v para plávaní.

PREČÍTAJTE SI JEHO PRÍBEH

Obľúbené výrobky Edgarasa

Profesionálny silák a druhý najsilnejší muž na svete, Morten Aamodt

Morten Aamodt, 2. prirodzene najsilnejší muž na svete vďaka výrobkom Zinzino cíti rozdiel

Siláci vyzerajú prekvapivo prirodzene. Na rozdiel od kulturistov, ktorí sa zameriavajú na naberanie svalstva, estetický vzhľad a napínanie naolejovaných ramien, pre silákov a prirodzene najsilnejších mužov na svete je dôležitá fyzická sila – kto dokáže najviac zdvihnúť, nie kto vyzerá najlepšie na pódiu.

PREČÍTAJTE SI JEHO PRÍBEH

Obľúbené výrobky Mortena Aamodta

Lotyšská pretekárka v jazde na vodnom skútri a majsterka sveta z roku 2018 Krista Uzare

Majsterka sveta v jazde na vodnom skútri, Krista Uzare

Profesionálna vodná skútristka je povolanie, ktoré by nemalo ďaleko od toho, aby sa zaradilo na zoznam najúžasnejších povolaní. Lotyška Krista Uzare začala jazdiť na vodnom skútri na podnet svojho otca, ktorý bol sám majstrom sveta. Krista od roku 2010 súťažila na všetkých svetových oceánoch. Jej úspech v 25 rokoch je svedectvom pôsobivého pozitívneho prístupu.

PREČÍTAJTE SI JEHO PRÍBEH

Kristine obľúbené výrobky

Triatlonista a dnes už tréner triatlonu a prednášajúci Clas Björling

Žiadna hora nie je dosť vysoká pre profesionálneho triatlonistu a dobrodružného jazdca Clasa Björlinga

Pre niektorých športovcov nie je jednoduché vybrať si jednu vášeň, za ktorou by šli. Pozrite sa na Clasa Björlinga a jeho lásku k cyklistike, plávaniu a behu. Raz ako bežec 30-kilometrového cezpoľného behu… raz lyžiarsky pretekár na 90-kilometrov… tri kilometre plávať na otvorenej vode a bicyklovať 300 km. Toto poháňa Clasa, profesionálneho triatlonistu a dobrodružného pretekára.

PREČÍTAJTE SI JEHO PRÍBEH

Clasove obľúbené výrobky

Gunn-Rita Dahle Flesjå, víťazka zlatej medaily na olympijských hrách v roku 2004 a 10-násobná majsterka sveta

19-násobná víťazka zlatej medaily v horskej cyklistike, Gunn-Rita Dahle Flesjå

Gunn-Rita Dahle Flesjå dosiahla vrchol, ktorý si želá každý profesionálny športovec: zisk zlatej medaily na olympijských hrách. Jazdí od šiestich rokov – láska, ktorá sa v jej 22 rokoch zmenila na horskú cyklistiku. Pre Gunn-Ritu znamená kariéra viac ako len láska k športu a obdiv k horám je jej prirodzeným palivom.

PREČÍTAJTE SI JEHO PRÍBEH

Obľúbené výrobky Gunn-Rity

Profesionálny thajský boxer v K1 Rain Brandt

Profesionálny thajský boxer Rain Brandt bojuje s optimizmom (a Zinzino)

Profesionálny boj nie je šport, ktorý je k telu obzvlášť láskavý. Ale pre večného optimistu a profesionálneho thajského boxera Raina Brandta je najlepším spôsobom, ako sa vyhnúť zraneniam, dobre jesť a užívať tie správne produkty.

PREČÍTAJTE SI JEHO PRÍBEH

Rainove obľúbené výrobky

Skialpinistka Sara Hector, víťazka piatich majstrovstiev sveta a dvoch olympijských hier

Skúsenosť Sary Hectorovej so spoločnosťou Zinzino, ktorá jej zachránila kariéru

Ako jedna z top 10 skialpinistiek sveta Sara Hector takmer predčasne ukončila kariéru. Vo veku 27 rokov bola na vrchole a získavala jednu cenu za druhou, na piatich majstrovstvách sveta a dvoch po sebe nasledujúcich olympijských hrách.

PREČÍTAJTE SI JEHO PRÍBEH

Sarine obľúbené výrobky

Jernej Simončič, professional sim racer from Slovenia.

How to make the A-list of E-sport race car driving by Jernej Simončič

While the rest of the world was slowing down, Slovenian e-sportsman Jernej Simončič did the opposite, speeding into #1 Formula Sim Racing World Champion position. His long track record of driving feats embodies a new kind of athlete, especially in the “everything is remote” era. Although Jernej isn’t physically bumping against other cars, racing around a circuit, he needs the same amount of mental stamina and agility that accelerates his mind into balance.

READ THE STORY

Jernej's favorite products

Spojte sa s ambasádormi našej značky cez Zinzino blog