Cart
Shopping cart
Health • utorok, 12. januára 2021 • 4 min

Personalizujte svoje doplnky.

By Zinzino

Museli ste si to všimnúť. Všetko sa personalizuje. Či už sú to na mieru prispôsobené tenisky Nike, osobne odporúčané dokumentárne seriály na Netflixe alebo zariadenia, ktoré sledujú, kam idete a ako sa vám pri tom darí. Nehovoriac o reštauráciách, ktoré sa prispôsobujú všetkým našim stravovacím preferenciám. Éra silného individualizmu je znakom týchto čias a my čoraz viac pátrame, sezónne nakupujeme, nevyhľadávame viac univerzálne možnosti. Najmä nie vtedy, keď ide o to, čím kŕmime svoj organizmus.

Je čas na personalizované riešenia. Áno, platí to aj pre doplnky.

Čaká nás doba personalizovanej nákupnej skúsenosti a je to trend, ktorý tu aj ostane. Americká štúdia správania sa spotrebiteľov z roku 2018 ukázala, že 80 % z nás oveľa pravdepodobnejšie kupuje výrobky, ktoré proklamujú skutočnosť, že naplnia naše individuálne potreby1, a tento posun je viditeľný. Už príliš dlho nás zaplavujú irelevantné, všeobecné marketingové signály a úspešne nás naprogramovali na to, aby sme prestali veriť jazyku značky. Väčšina z nás dnes ihneď prekukne predajcu na základe obchodnej prezentácie a nechá si schváliť rozhodnutie o nákupe od niekoho, koho názor je pre nás skutočne dôveryhodný a cenný. Či už je to strýko, priateľka, obľúbený profil na Instagrame, televízna hviezda alebo tvorca obsahu na TikTok.

Skúsenosť z priameho, osobného predaja s nami ostane naďalej

Dnes značky na všetkých trhoch postupne rušia predaj vo veľkoobchodoch a maloobchodoch a podporujú priamy predaj a komunikáciu s nami, ich cennými zákazníkmi. Nike je jednou z popredných značiek, ktorá vytvára toto spojenie a táto medzinárodná korporácia vedie tento trend (alebo ho dokonca predbieha!)2 a nahrádza ním tradičnú skúsenosť s nakupovaním tým, že pretláča rastúce množstvo výrobkov cez vyhradené, nepredajné kanály.

Nejde o fenomén modernej doby. Personalizované nakupovanie bolo základom obchodného modelu priameho predaja dávno pred príchodom internetu. Už viac ako päťdesiat rokov bol priamy predaj pretláčaný na všetky trhy a vo všetkých sektoroch a teraz sa považuje za najrýchlejšie rastúcu metódu distribúcie vo svete3 – a my sme pripravení stať sa gigantom, ktorý prerastie akúkoľvek inú formu nakupovania. Tajomstvo? Jednoducho sa odkláňame od anonymného predajného prostredia a ponúkame výrobky a služby prostredníctvom obchodných zástupcov v dôveryhodnej komunite, ktorá pôsobí nefalšovane a osobne. V dnešnej ére digitalizácie, keď sú dostupné rovnaké osobné služby na platformách internetového predaja prostredníctvom jednoduchého stlačenia tlačidla, dochádza k zmene, ktorá je dôležitá najmä v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu, pretože cesta k zdravému životnému štýlu je osobnou cestou.

Rôzne všeobecné kombinácie vitamínov nebudú fungovať

Bombardujú nás marketingové správy týkajúce sa toho, čo jesť, aby sme schudli, a ako cvičiť, aby sme boli fit a cítili sa dobre. Možnosti sú obrovské a je prakticky nemožné preskúmať ich, pretože nám ostane vŕtať v hlave otázka: „Skutočne to zmení moje telo a môj život?“

Postupne si čoraz viac uvedomujeme skutočnosť, že moderná strava nám neposkytuje dostatok vitamínov a minerálov. Ďalej sa začíname zameriavať na to, odkiaľ presne pochádza naša strava a aký je jej obsah živín, a tým sa koncepcia výživy stáva štandardom. Pre mnohých z nás je v dnešnej dobe užívanie doplnkov bežnou každodennou súčasťou. Keďže je však každý organizmus iný, prísť do obchodu so zdravými potravinami a vybrať hocijakú škatuľku so všeobecnou kombináciou vitamínov môže byť veľmi drahý a nezmyselný ťah. Doplnky sa musia prispôsobiť našim stravovacím preferenciám a individuálnym stravovacím návykom na základe konkrétneho životného štýlu, potrieb a preferencií.

Príroda, veda a technológia pracujú pre Vás

Všetko, čo konzumujeme, je prispôsobené našim individuálnym potrebám, a to súvisí aj s tým, čo si dávame do úst. Presne tak, ako sú už za nami časy, keď sme večer sedeli pred TV a museli sme sledovať to, čo v nej akurát išlo, už nie sme závislí ani od všeobecných doplnkov, ktoré môžu a nemusia fungovať. Sme v ére personalizovanej výživy, kde príroda, veda a technológia spoločne diktujú, ktoré doplnky potrebujeme na individuálnej úrovni na riadenie nášho celkového zdravia a zdravého životného štýlu4. Ide o trend v oblasti zdravia, ktorý sa premenil na virtuálne a globálne hnutie. Prirodzený vývoj našich stále rastúcich, osobných potrieb orientovaných na zdravie definuje éru, v ktorej žijeme.

Priekopníci v personalizovanej výžive podloženej testami

Ako upriamime pozornosť na pre nás najlepší osobný prístup k výžive? Dnes na trhu existuje mnoho dostupných sofistikovaných, na mieru prispôsobených odporúčaní týkajúcich sa výživy, ktoré ponúkajú všeobecné testovanie, analýzu krvi a iné metódy na účel personalizovanej stravy a výživového poradenstva. Zinzino je globálna spoločnosť zo Škandinávie zameraná na priamy predaj, ktorá v tejto oblasti pôsobí už roky. Vďaka práci v rámci nového vedeckého odvetvia farmakovýživy sa už takmer celé desaťročie spoločnosť považuje za priekopníka vo výžive podloženej testami a poskytuje vedecky overené doplnky, ktoré prinášajú odvetvie zdravia a zdravého životného štýlu na úplne novú, individuálnu úroveň a do budúcnosti.

Prispôsobený plán krok po kroku smerom k zdravšiemu životu

Spoločnosť doteraz vykonala takmer 550 000 vedeckých testov z kvapky krvi po celom svete a poskytla ľuďom jedinečný prehľad o ich stravovacích návykoch a rovnováhe omega-6:3. Podrobné údaje zo samostatne vykonaného testu BalanceTest slúžia ako porovnávací ukazovateľ pre na mieru prispôsobený výživový plán krok po kroku, ktorý vyvracia špekulácie o zdravom spôsobe života. Protokol o zdraví Zinzino je na mieru pripravený pre vaše individuálne stravovacie návyky a návyky životného štýlu so starostlivo vyberanými výrobkami BalanceOil, ktoré obnovujú a podporujú telo zvnútra. Ak sa chcete pridať do zdravotného hnutia spoločnosti a personalizovať svoje potreby v oblasti výživy, tu je váš východiskový bod, v ktorom sa môžete dozvedieť o výživových doplnkoch podložených testami a o tom, ako začať osobnú cestu smerom k zdravšiemu životu